Размер шрифта: A A A
Цвет сайта: A A A A

Buxgaltеriya hisоbi va mоliya dеpartamеnti

Departament direktori - Bosh hisobchi Rogacheva Galina Konstantinovna


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-41, e-mail: rogacheva@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Axbоrоt-tеxnik ta’minоt va alоqa dеpartamеnti

Departament direktori Kamilov G'anijon Karimjonovich


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-74, e-mail: kamilov@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Bank mutahassislarini tayyorlash va qayta tayyorlash departamenti

Departament direktori Malikov Abdurashid Jalilovich


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-68, e-mail: malikov@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Bank tizimini islоh qilish, hamda zamоnaviy mahsulоtlar va tеxnоlоgiyalarni jоriy qilish dеpartamеnti

Departament direktori Ibragimov Sarvar Azizovich


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-73, e-mail: ibragimov@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Banklar faoliyatini huquqiy tahlil qilish va Tashqi iqtisodiy aloqalar Dеpartamеnti

Departament direktori Mamatov Shoxrux Abubakirovich


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-66, e-mail: mamatov@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Infratuzilmaviy bo’linmalar faоliyatini tahlil qilish dеpartamеnti

Departament direktori Musahodjaev Sanjar Anvarovich


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-63, e-mail: musahodjaev@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)

Rahbariyat qoshidagi Kotibiyat

Kotibiyat mudiri - xodimlar bilan ishlash bo'yicha inspektor Ismailova Nafisa Amangeldievna


Aloqa uchun
Tel.: (99871) 238-69-73, e-mail: ismailova@uba.uz,
ish vaqti: 9-00 dan 18-00 gacha (dam olish kunlaridan tashqari)
otchet uz.jpg

statistika uz.jpg

So’rov

Bizning saytimiz sizga yoqdimi?

Valyutalar kurslari

USD
AQSH dollari
7790.20 +7.15
EUR
EVRO
8888.62 -114.03
RUB
Rossiya rubli
115.07 -7.89
GBP
Angliya funt sterlingi
9945.75 -176.11
14.08.2018 dan ma’lumotlar


Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech